Nowy American Horror Story: Delicate niczym „Dziecko Rosemary”. Kiedy premiera?

11.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Nowy American Horror Story: Delicate niczym „Dziecko Rosemary”. Kiedy premiera?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowy sezon horroru “American Horror Story” już wkrótce doczeka się swojej premiery. Nadchodząca odsłona serii adaptuje powieść “Delicate Condition” autorstwa Danielle Valentine, opisywaną mianem feministycznej wersji “Dziecka Rosemary”. Zobaczcie zwiastun i plakat produkcji.

American Horror Story: Delicate – zwiastun i plakat

Serial Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka powraca na małe ekrany po raz kolejny, tym razem debiutując w formie adaptacji powieści. Ta ostatnia pochyla się nad historią kobiety, która doświadcza złowrogiej obecności, uniemożliwiającej jej zajście w ciążę. Mimo że poroniła, bohaterka wciąż odczuwa ruchy dziecka w swoim wnętrzu, a jej ciało coraz bardziej słabnie. 

Teaser i trailer “American Horror Story: Delicate” są już dostępne i prezentują się następująco: 

Możecie też rzucić okiem na oficjalny plakat serialu, na którym nie zabrakło nawiązania do obecnego w teaserze motywu pająków:

American Horror Story: Delicate – w obsadzie Emma Roberts, Kim Kardashian i Cara Delevingne

“American Horror Story” powraca z iście gwiazdorską obsadą, w skład której wchodzą związana z serią Emma Roberts oraz Kim Kardashian i Cara Delevingne. 

Showrunnerką produkcji została Halley Feiffer (“Kidding”, “American Crime Story: Impeachment”). Producentami wykonawczymi są zaś twórcy serialu – Brad Falchuk i Ryan Murphy, współpracujący również przy “Glee” i “Pose”. 

Kiedy i gdzie oglądać?

Nowy sezon serialu zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 20 września. Data polskiej premiery na ten moment pozostaje nieznana. Wiadomo jednak, że tytuł znajdziecie w bibliotece serwisu Disney+. Złoży się na niego dziewięć odcinków, podzielonych na dwie kolejne części. 

Źródło: Collider, twitter.com/AHSFX

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.