Nowe oblicze Yanosika. Aktualizacja przynosi nowe funkcje i wygląd aplikacji

13.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nowe oblicze Yanosika. Aktualizacja przynosi nowe funkcje i wygląd aplikacji
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Yanosik to aplikacja mobilna przeznaczona dla kierowców. Yanosik służy do informowania użytkowników o wydarzeniach na drodze, takich jak wypadki, kontrole drogowe, korki czy utrudnienia na trasie. W przeszłości użytkownicy korzystali głównie z funkcji ostrzegania przed policyjnymi kontrolami prędkości. Dziś aplikacja często jest używana jako nawigacja samochodowa. Do wyświetlenia aktualnych treści, aplikacja zbiera informacje przesyłane przez innych kierowców, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami na drodze. Użytkowników tego programu z pewnością ucieszy najnowsza aktualizacja Yanosik. Tak dużych zmian dawno nie było! Chodzi zarówno o kwestie wizualne, ale też o nowe funkcjonalności.

Aktualizacja aplikacji Yanosik

Aplikacja Yanosik została stworzona przez firmę Neptis, a jej popularność wśród polskich kierowców z roku na rok rośnie. Yanosik umożliwia nawigację oraz wyświetla informacje o aktualnych warunkach na drodze, takie jak prędkość poruszania się pojazdów czy czas oczekiwania na przejazd przez skrzyżowanie.

Aktualizacja Yanosik sprawia, że aplikacja zyskała zupełnie nowy wygląd oraz funkcje.

aplikacja yanosik aktualizacja

Nowości zobaczymy już na ekranie głównym. W celu usprawnienia korzystania ze wszystkich możliwości, jakie daje Yanosik, interfejs został przemodelowany. Jest teraz podzielony na wygodne kafelki. Znalazło się na nich miejsce także dla nowych funkcji tj. skrót pozwalający na wykupienie polisy ubezpieczeniowej oraz funkcję wyszukiwania mechanika samochodowego.

Ta zmiana jest zapewne podyktowana chęcią monetyzacji użytkowników, gdyż trudno sobie wyobrazić, że ktoś będzie jej potrzebowała w trakcie jazdy samochodem.

Dość ciekawie wygląda natomiast nowa „karuzela miejsc podróży„. Przesuwane menu pozwala wybierać ulubione miejsca (dom, praca, itp.). Poza nim znajdziemy tam inne POI, przydatne podczas ustalania celu nawigacji. Miłym dodatkiem jest pokazanie pogody w tym miejscu.

Oprócz tego aktualizacja Yanosika ułatwiła zgłaszanie drogowych sytuacji. Służy do tego dość rozbudowana klawiatura ze skrótami, dobrze znanymi wszystkim użytkownikom aplikacji.

Aktualizacja Yanosik przyniosła również dodanie nowych zakładek. W pierwszej z nich odnajdziemy historię swojego pojazdu. Druga służy do obsługi fizycznych urządzeń Yanosika. Ich obecność w pojeździe daje użytkownikowi dodatkowe funkcje.

aktualizacja Yanosik

Kiedy aktualizacja Yanosika?

Yanosik zaktualizował swoje aplikacje na Androida oraz urządzenia z iOS. Jeśli Twój program nie został jeszcze zaktualizowany, przejdź do swojego sklepu z aplikacjami. Aktualizacja Yanosik jest już dla wszystkich dostępna.

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.