Nowe aplikacje Bing, Edge, Skype dla urządzeń mobilnych zintegrowane z ChatGPT

24.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nowe aplikacje Bing, Edge, Skype dla urządzeń mobilnych zintegrowane z ChatGPT
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Jakiś czas temu Microsoft pokazał wyszukiwarkę Bing zintegrowaną z ChatGPT. Teraz możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja, mają być dostępne także na urządzeniach mobilnych. Zaktualizowany Bing ze wsparciem AI został zintegrowany z mobilnymi wersjami Microsoft Edge Mobile i Skype. Tymi aktualizacjami Microsoft chce pokazać, że nie ustaje w próbach konkurowania z Google.

Aktualizacja Microsoft Bing – teraz z wykorzystaniem ChatGPT także w wersji mobilnej

Ostatnia aktualizacja Microsoft Bing polegała na połączeniu wyszukiwarki ze sztuczną inteligencją ChatGPT. Teraz chatbot będzie zintegrowany również z aplikacjami mobilnymi: Microsoft Edge i Microsoft Skype. Mobilne aplikacje Bing i Edge na Androida i iOS są zintegrowane z produktem OpenAI. Chatbot pomaga w szybkim znalezieniu odpowiedzi na pytanie i pokazaniu celnych wyników wyszukiwania. Kolejną istotną zmianą jest możliwość korzystania z poleceń głosowych w Bing i Edge. Z pewnością wpłynie to na poprawę funkcjonalności aplikacji.

Aktualizacja Microsoft Skype w wersji mobilnej pozwoli dodać chatbota ChatGPT jako kolejnego członka rozmowy grupowej.

Uczestnicy spotkania na Skype będą mogli liczyć na odpowiedzi udzielane przez ChatGPT.

Aktualizacja Microsoft - aplikacje mobilne z ChatGPT
Przykłady wykorzystania AI w aplikacjach Microsoftu.

Aktualizacja Microsoft Bing, Edge i Skype poprzedzona byłą wieloma testami. Amerykański gigant zebrał opinie od użytkowników z ponad 169 krajów. Twierdzi, że są pozytywne, co potwierdza ponad 70% testerów.

Kto może skorzystać z najnowszych wersji aplikacji Microsoftu z ChatGPT?

Aktualizacje Microsoft Skype, Edge i Bing w wersjach mobilnych nie są jeszcze dostępne dla wszystkich. Dziś mogą z nich korzystać jedynie członkowie grup testowych Microsoftu. Jeśli chcesz dołączyć do programu testowego, możesz wpisać się na listę oczekujących.

Nowości mają być dostępne zarówno na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS (Apple iPad, Apple iPhone), jak i Android (smartfony i tablety).

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.