Dziewczyny ze “Sky Rojo” nie zwalniają tempa. Zwiastun i data premiery 3 sezonu ujawnione

15.11.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Dziewczyny ze “Sky Rojo” nie zwalniają tempa. Zwiastun i data premiery 3 sezonu ujawnione
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

3 sezon “Sky Rojo” już wkrótce zagości na Netflix. Serwis właśnie ogłosił oficjalną datę premiery finałowej odsłony serialu. Przy okazji zaprezentował też nowy zwiastun. Czego możemy oczekiwać od zakończenia serii twórcy “Domu z papieru”?

3 sezon Sky Rojo – zwiastun

Dostępny w serwisie Netflix hiszpański serial “Sky Rojo” to rozpisana na 3 sezony, pełna akcji historia o trzech prostytutkach – Coral, Wendy i Ginie – które postanawiają odmienić swoje życia. Ma im w tym pomóc ucieczka z klubu nocnego Las Novias Club. Przeszłość nie wypuści ich jednak ze swoich objęć bez walki.

Ich śladem rusza bowiem alfons Romeo, który nie ustaje w swoich wysiłkach również w 3. sezonie. Sześć miesięcy po finałowym starciu przepełniony chęcią zemsty mężczyzna odnajduje je w Almerii. Ich niezmącone niczym szczęście nie potrwa więc długo. 

Twórcy serialu nie kryją, że zakończenie serialu ma nastąpić z pompą, a tempo akcji będzie nieporównywalne z tym, co mieliśmy okazję zobaczyć na łamach już dostępnych 16 odcinków. Macie swój scenariusz na finał przygód bohaterek?

Sky Rojo – obsada

W rolach głównych występują Verónica Sánchez (Coral), Lali Espósito (Wendy), Yany Prado (Gina) i Asier Etxeandia (Romeo). 3. sezon “Sky Rojo” przyniesie również aktorskie debiuty – w serialu zobaczymy po raz 1. Rauwa Alejandro – portorykańskiego piosenkarza i autora tekstów.

Sky Rojo – kiedy 3 sezon?

Zgodnie z zapowiedzią 3. i finałowy sezon “Sky Rojo” zagości w serwisie już 13 stycznia 2023 roku. Tym samym cały serial zakończy się po niespełna dwóch latach od swojej premiery. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.