Zwiastun 2 sezonu “I tak po prostu” zdradza datę premiery i powrót kluczowej postaci!

19.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiastun 2 sezonu “I tak po prostu” zdradza datę premiery i powrót kluczowej postaci!
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

2. sezon “I tak po prostu” ma już zwiastun, oficjalną datę premiery i kusi zapowiedzią niespodziewanego, ekranowego powrotu. Aidan wkracza do akcji. 

I tak po prostu: sezon 2. Zwiastun już dostępny 

Kontynuacja głośnego serialu “Seks w wielkim mieście” oraz jego filmowych sequeli wkrótce doczeka się debiutu swojego 2. sezonu. W oczekiwaniu na kolejne odcinki serwis HBO Max postanowił podzielić się ze zniecierpliwionymi fanami Carrie (Sarah Jessica Parker) zapowiedzią. Ta uchyla rąbka tajemnicy co do planowanego, fabularnego zwrotu akcji i wcale nie ułatwia dłużącego się czasu, jaki pozostał do premiery. Zwieńczeniem zwiastuna, który znajdziecie poniżej, jest bowiem ekscytujący, wielki powrót Aidana Shawa (John Corbett), który całe lata po ostatnim spotkaniu Bradshaw zjawia się pod jej drzwiami. 

Czyżby 2. sezon “I tak po prostu” przygotował dla bohaterki zupełnie nowe otwarcie w życiu uczuciowym? Wiele na to wskazuje, a potwierdzają to m.in. zdjęcia opublikowane na łamach oficjalnego konta serialu na Instagramie, na których widzimy ją w objęciach swojej dawnej miłości. Kto jeszcze powróci w kolejnej odsłonie tytułu?

i tak po prostu sezon 2 aiden

I tak po prostu sezon 2. – obsada i twórcy 

Sezon 2. “I tak po prostu” będzie okazją do zobaczenia na ekranie obsady w składzie: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Christopher Jackson, Niall Cunningham, Cathy Ang i Alexa Swinton.

i tak po prostu sezon 2 plakat

Producentami wykonawczymi serialu są: Michael Patrick King, John Melfi, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon. Wyreżyserowali go zaś Michael Patrick King, Cynthia Nixon, Ry Russo-Young i Julie Rottenberg.

Kiedy premiera?

Sezon 2. “I tak po prostu” zadebiutuje w HBO Max 22 czerwca tego roku i liczyć będzie 11 odcinków. W bibliotece platformy znajdziecie wtedy dwa pierwsze odcinki serialu. Kolejne będą dołączać do nich co tydzień. 

Źródło: HBO Max, instagram.com/justlikethatmax/

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.