007: Road To A Million – pełny zwiastun reality show dla fanów Jamesa Bonda na Amazon Prime Video

25.10.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
007: Road To A Million – pełny zwiastun reality show dla fanów Jamesa Bonda na Amazon Prime Video
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Do oferty Amazon Prime Video zmierza nowy program ze świata Jamesa Bonda – „007: Road To A Million”. Będzie to reality show inspirowane przygodami brytyjskiego agenta MI6. Uczestnicy zawalczą o 1 mln funtów nagrody, a na ich drodze do fortuny stanie prowadzący Brian Cox i wyzwania, którym nie podołają zwykli śmiertelnicy. Pieniądze z pewnością będą ogromną motywacją dla uczestników, aby podążać śladami 007, ale czy to wystarczy aby przezwyciężyć lęki i podjąć się wyzwań godnych Bonda? Tego dowiemy się wkrótce, ponieważ do premiery zostało niewiele czasu.

007: Road To A Million – pełny zwiastun nowego programu Prime Video

Pełny zwiastun “007: Road To A Million” ujrzał właśnie światło dzienne i prezentuje się następująco: 

Jak widać, na widzów czeka mnóstwo emocjonujących rozgrywek i zapierających dech w piersiach lokalizacji. Nie obędzie się też bez chwil zwątpienia. O tym, czy uczestnicy zdołają je przezwyciężyć, przekonacie się już niebawem. 

Po zapowiedzi nowego reality show Netflixa z uniwersum “Squid Game” przyszła pora na Amazon Prime Video. W związku z zakupem wytwórni MGM pod skrzydła tego ostatniego trafiła marka “James Bond”, która już niebawem wzbogaci się o kolejny tytuł. Mowa o programie, którego gospodarzem będzie znany m.in. z “Sukcesji” i “Tożsamości Bourne’a” Brian Cox. Na uczestników czekają konkurencje inspirowane wyzwaniami z serii filmów o agencie 007. Motywacja jest niebagatelna i ma postać 1 mln funtów.

Co byś zrobił za milion funtów? Producenci filmów o Jamesie Bondzie przedstawiają dziewięć par zwykłych ludzi, którzy pod czujnym okiem »Kontrolera« (Brian Cox) podejmują się serii wyzwań inspirowanych twórczością Bonda. Uczestnicy wyruszają w epicką, globalną przygodę, w której każdy może zdobyć zmieniającą życie nagrodę w wysokości miliona funtów

– czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

007: Road To A Million – kiedy na Amazon Prime Video?

Program zadebiutuje na małych ekranach już 10 listopada i będzie można zobaczyć go w ponad 240 krajach. Na kompletną serię złoży się 8 odcinków. 

Najważniejsze informacje o reality show 007: Road To A Million

  • Tytuł: 007: Droga do miliona (007: Road To A Million)
  • Prowadzący: Brian Cox
  • Gatunek: Reality show, Przygodowe, Akcja
  • Produkcja: Wielka Brytania
  • Premiera: 10 listopada 2023 r.
  • Ilość sezonów: 1
  • Ilość odcinków: 8
  • Długość odcinka: 40 – 60 min.
  • Gdzie obejrzeć: Amazon Prime Video
  • Strona: primevideo.com/-/pl/detail/0LNAVLW2QIZILRE9ZSJ70RSZPO/

Źródło: James Bond 007 / YouTube

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.